Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Stas

Страницы: [1] 2 3 ... 37
 
1
С Днём Рождения, чахлый )

 
 
2
Поздравления / Re: С Днем Журналистики!
« : Июнь 06, 2014, 02:43:19 pm »
Студія, студія, я вітаю вас з таким цікавим, я би навіть  сказав, інтересним святом!

 
 
3
Моя снасть / Re: Поплавок Maer Valencia
« : Июнь 04, 2014, 09:41:12 am »
Ну, такая уж прям разница между колмиком и маером в цене. Недавно покупал, так маеровская валенсия стоить 21 и 22 грн за, 1,5 и 2 гр, а колмиковские от 20 в зависимости от модели и огрузки.

 
 
4
Мой рюкзак / Re: Подставки под удилища
« : Июнь 04, 2014, 09:33:23 am »
Экусима 3000 под фидер, а тем более под карповую ловлю с род-пода - это как в валенках в футбол играть. Тем более, что у тебя всё есть, как оказалось. Лучше почитай и посмотри, как ловить на кормушки типа метод - вот реальный совет. Для карпиков и карасей.

 
 
5
Мой рюкзак / Re: Подставки под удилища
« : Июнь 02, 2014, 01:41:25 pm »
а 3000-я экусима никого не смутила ))). Короче, Веталь, купи треногу и какоу-то катуху вменяемую. 5000-6000 тыс.

 
 
6
Мой рюкзак / Re: Подставки под удилища
« : Май 30, 2014, 03:49:18 pm »
Паша, наломал пацану романтику. )))

 
 
7
Коля, там можно споймать. Рыба Триппер, рыба Гонорея...

 
 
8
Мой рюкзак / Re: Подставки под удилища
« : Май 30, 2014, 02:24:28 pm »
Продай снасти и купи себе садок.

 
 
9
Мой рюкзак / Re: садок
« : Май 28, 2014, 02:32:58 pm »
Веталь, бери. Ещё полотенце большое купишь и можешь как спальник использовать.

 
 
10
Мой рюкзак / Re: Раскладная мебель
« : Май 26, 2014, 10:13:35 am »
Я это же предложил )))

 
 
11
Нахлыст / Re: Начинаем ловить нахлыстом
« : Май 21, 2014, 11:01:32 am »
Миша, на нахлыст можно ловить только пьяным или с бодуняки)))

 
 
12
Андрюха, с Днём Рождения!

 
 
13
Круть! С Ф.ДР!

 
 
14
та да, жесть какая-то происходит.

 
 
15
https://www.youtube.com/watch?v=4_WwcUjoL0Y - оцените выражения лиц крутых перцев. Что не говорите, но в этом году деятельность по борьбе с браками активизировалась. Даже по Киеву. Есть горячая линии Главрыбвода, реально выезжают и ловят.

Сьогодні біля 5-ї ранку мені зателефонував держекоінспектор Костянтин Рибачук і, вибачившись за ранній дзвінок, запросив разом з громадським активістом із "Асоціації рибалок Світловодщини" Олександром Криловим проїхатись до села Велика Андрусівка, де, як він сказав, затримана "серйозна бригада браконьєрів".

Близько 6-ї ранку ми були на місці. Це на околиці села в районі "Бессарабського кар'єру". На крутому спуску до води біля легковиків стояло кілька людей у камуфляжній формі, два міліціонери з автоматами та двоє в цивільному. З'ясувалося, це був спільний рибоохоронний рейд обласних Держекоінспекції та міліції.

Розповідає старший інспектор Кіровоградської Держекоінспекції Олександр Яремчук:

"Сьогодні вночі в рамках спільних заходів із обласним УМВС ми відпрацьовували район Великої Андрусівки. Близько 3-ї ранку почули з моря звук двигуна. Визначивши напрямок руху човна і з потушеними фарами під'їхали до "Бессарабського кар'єру". Невдовзі нам назустріч виїхав легковий автомобіль з потушеними фарами, який співробітники міліції затримали. Водій та його пасажир спочатку зробили спробу не підкоритися вимогам, але потім все стабілізувалося. При огляді легковика виявлено кілька мішків зі свіжою рибою. Оскільки затримані відмовилися давати будь-які пояснення, ми повідомили на "102" і зараз чекаємо на приїзд оперативної групи".

Невдовзі приїхали і співробітники світловодської міліції. Вони відмовилися представитися та не дозволили їх фотографувати. Але як сказав один із них, "в даний час працює слідчо-оперативна група, яка виїхала після звернення до "102" і дане правопорушення занесене до журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень Світловодського МРВ". На запитання, чи встановлено особи затриманих, відповів, що "нібито десь їх бачив".

В ході розмов "на підвищених тонах" один із затриманих проговорився, що він начебто майор міліції, місцевий дільничний (так це чи ні вияснить слідство). А далі пояснював, що він виїхав вночі на острів, що належить до його території, щоб затримати браконьєрів. Але ті від нього втекли і йому не залишалось нічого іншого, як разом із напарником забрати мішки з рибою та привезти на берег, "щоб здати в міліцію". Якщо це дійсно так, то це прямо героїчний вчинок. Бо не кожен міліціонер вночі, без форми, бронежилета і зброї ризикне вийти один-на-один з безжалісними браконьєрами.

А на березі під кількаметровим муром місцевої пам'ятки "Ластівкиного гнізда", до якого веде вкатана дорога, стояв човен затриманого без розпізнавальних знаків.

Тим часом екологи підраховували кількість риби, яку витягли з багажника та салону авто. Підсумок - 10 мішків. Риба вже відсортована по розмірам і по виду. В 9-ти мішках було 1255 штук (збиток 106675 грн.) тарані таких розмірів, про які рибалки-любителі уже й забули. Та один мішок ляща, 48 штук (8160 грн). І навіть одна густерка. Загальна вага риби - 292 кг. З усієї риби текла ікра. Збиток державі нанесено суттєвий - на суму 114 835 грн.

Як потім повідомили екологи, рибу здадуть на рибоприймальний пункт, а виручені кошти передадуть В.Андрусівській сільраді до їх природоохоронного фонду.

Працівники слідчо-оперативної групи попросили затриманих проїхати з ними до міліції для з'ясування всіх обставин. Напевне, там же з'ясують, де ж залишилися сітки.

А на Ревівській дамбі біля посту ДАІ сидять рибачки, з вудочками, на карасика. Сидять і бояться, чи їх не оштрафують. Адже НЕРЕСТ!!!

 
Страницы: [1] 2 3 ... 37
Уточнить