Автор Тема: Школа риболовної майстерності  (Прочитано 2368 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

 

Оффлайн AVN

  • Клуб цивилизованных рыболовов Украины
  • Сообщений: 7
    • Просмотр профиля
Школа риболовної майстерності
« : Октябрь 19, 2009, 10:27:37 am »
Шановні добродії!

26.10.2009 на водоймі «Рибацьке щастя» в Фастівському районі Київської області відбудеться відкриття першого відділення «Школи риболовної майстерності» (навчальний тиждень на осінніх канікулах - з 26.10.2009 по 30.10.2009). Першими учнями Школи (звісно безкоштовно) стануть діти з малозабезпечених сімей віком від 10 до 14 років з Києва та Фастова - 2 групи до 10 осіб з супроводжуючими.

Організатори:

1. Всеукраїнське Риболовне Громадське Об’єднання «Громада Рибалок України» (ГРУ). Головною метою організації є здійснення діяльності, спрямованої на вираження і захист законних прав та інтересів українських рибалок, охорону рибних ресурсів та водного середовища України, популяризацію та розвиток любительського і спортивного рибальства, а також риболовного туризму.

2. Сімейно-спортивний клуб риболовної майстерності при приватному підприємстві «Мідас». Розташований в межах Малоснітинської сільської ради Фастівського району Київської області на березі річки Унава - водойма «Рибацьке щастя».

За підтримки:

1. Малоснітинська селищна рада Фастівського району Київської області
2. Державна адміністрація Фастівського району Київської області
3. Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту   

Партнери заходу *:

1. «ДІМ СВЯТОГО МАРТІНА» Римсько-католична церква (м. Фастів)
2. ТОВ «ПЕРЕМОГА СЕРДЕЦЬ» фінансова та соціальна допомога громадянам (м. Київ)

* Список партнерів доповнюється! Запрошуємо усіх благодійників, меценатів, спонсорів та волонтерів, які бажають чимось допомогти роботі «Школи риболовної майстерності» до участі в цьому та подальших наших заходах. Будемо щіро вдячні за будь-яку співпрацю.
Координатор програми – Неліпа Андрій Володимирович, т. +380675057378

Довідка:

Програма «Школи риболовної майстерності» була розроблена та офіційно затвержена ВРГО «Громада Рибалок України» та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту 20 липня 2009 року. Докладніше: http://www.ribaki.org.ua/forum/showthread.php?t=5

Робота Школи розрахована в першу чергу на дітей з малозабезпечених сімей. Перші серії занять будуть проходити в групах дітей віком від 10 до 14 років у період осінніх, зимових та весняних канікул у загальноосвітніх шкільних закладах. На літній період у Школі плануються регулярні заняття змінами за 10-денною схемою і для дітей різних соціальних категорій. Групи будуть набиратися в будь-яких містах (на базі водойми «Рибацьке щастя» поки що є можливість приймати не більше трьох груп до 10 дітей у кожній з супроводжуючими) - з їх збиранням, транспортуванням, наглядом і витратами на харчування нам будуть допомагати місцеві благодійні організації та приватні благодійники з цих населених пунктів. Сподіваємося, що на доброму прикладі співпраці ГРУ з ПП «Мідас» на водоймі «Рибацьке щастя» нам надалі вдасться заснувати подібні відділення Школи і в інших місцях України, щоб якомога більшій кількості дітей приділити увагу та прищепити їм любов до риболовлі, екологічну свідомість й дбайливе ставлення до природи.
 

 

Уточнить