Автор Тема: про камуфляж...  (Прочитано 3112 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

 

Оффлайн jcars

 • Клуб цивилизованных рыболовов Украины
 • Сообщений: 442
  • Просмотр профиля
про камуфляж...
« : Сентябрь 11, 2011, 09:30:21 pm »
слышал слух пошел что законопроект вышел...
что камуфлированые костюмы можно будет носить только военослужащим.
а всем остальным запретят.
 

 

Оффлайн jcars

 • Клуб цивилизованных рыболовов Украины
 • Сообщений: 442
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #1 : Сентябрь 11, 2011, 09:35:28 pm »
штрафовать будут за ношение камуфляжа...

вноситься народними депутатами  України

     В.М. Грицаком

                    В.А. Бевзом

                     О.О. Зарубінським

                     М.М. Петруком

                     О.Ф. Бобильовим

                     О.І. Кузьмуком

                     

Закон України

«Про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки»

         Верховна Рада України постановляє:        

         І. Внести зміни до таких Законів України:

1. У Законі України «Про об'єднання громадян» (Відомості Верховної Ради України, 1992, № 34, ст.504):

1) статтю 4 доповнити абзацом 3 такого змісту:

Не підлягають легалізації, а діяльність легалізованих об’єднань громадян забороняється у судовому порядку, які в своїй діяльності використовують носіння форменого одягу, знаків розрізнення, встановлених військових та спеціальних звань Збройних сил України та інших військових формувань, а також органів виконавчої та судової влади.

 

     2) у статті 18 абзац 3 викласти у такій редакції:

Символіка об’єднань громадян, політичних партій та громадських організацій не повинна відтворювати державні чи релігійні символи, а також символіку Збройних сил України, інших військових формувань, а також органів виконавчої та судової влади, затверджену відповідними постановами Кабінету Міністрів України.

 

         2. У Законі України «Про військовий обов’язок та військову службу» (Відомості Верховної Ради України, 1992, № 27, ст.385):

 

          1) статтю 7 викласти у такій редакції:

          «Стаття 7. Військова форма одягу, знаки розрізнення і відзнаки військовослужбовців

1.Формений одяг (військовий формений одяг) - форменим одягом вважається однострій, який встановлюється законом та  затверджується іншими нормативно-правовими актами органів державної влади з метою відокремлення службових осіб, що виконують покладені на них спеціальні обов’язки у сферах військової, правоохоронної, охоронної діяльності.

2. Знаки розрізнення – знаки розрізнення використовуються для ідентифікації військових, спеціальних звань, рангів та класних чинів, присвоєних працівникам в процесі проходження військової служби, служби в правоохоронних органах та перебування на посадах в інших державних органах, які мають право використовувати знаки розрізнення у відповідності з цим Законом. До знаків розрізнення відносяться погони, нарукавні знаки, емблеми, нашивки, кокарди, лампаси, гаптування.

3. Військовий та спеціальний формений одяг в колористиці «камуфляж» - однострій з забарвленням, який дає можливість маскування на місцевості та проводити спецоперації, здійснювати охорону громадського порядку та затверджений нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України для службових осіб, що виконують покладені на них спеціальні обов’язки у сферах військової та правоохоронної діяльності, тощо.

4. Для  військовослужбовців  установлюються  військова  форма одягу, знаки розрізнення та відзнаки.

5. Резервісти  та  військовозобов'язані  під  час проходження зборів забезпечуються військовою формою одягу.

6. Зразки  військової  форми  одягу,  знаків  розрізнення  та відзнак  військовослужбовців,  правила  їх  носіння  розробляються Міністерством  оборони  України,  іншими   центральними   органами виконавчої влади,  які відповідно до закону здійснюють керівництво військовими формуваннями,  та затверджуються  Кабінетом  Міністрів України, а надалі патентуються в установленому порядку.

7. Носіння військової форми одягу Збройних Сил України, форми одягу інших військових формувань, знаків розрізнення, використання колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб, які мають спеціальні звання, особами, які не мають на це права, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.»

3. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984, № 51, ст.1122):

1) статтю 186-1 викласти у такій редакції:

«Стаття 186-1 Незаконні дії щодо державних нагород, форменого одягу, знаків розрізнення

Купівля, продаж,  обмін  чи  інша  оплатна  передача  ордена, медалі, нагрудного знака  до  почесного  звання, їх привласнення або носіння особою, яка  не  має  на  те права, або їх незаконне зберігання, а так само носіння військової форми одягу Збройних Сил України, форми одягу інших військових формувань, органів виконавчої та судової влади, знаків розрізнення, використання колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб,які мають спеціальні звання, особами, які не мають на те права –

тягнуть за собою попередження або накладання штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, вчинені повторно   протягом   року   після   накладення  адміністративного стягнення, -

 тягнуть за собою накладання штрафу від п’ятнадцяти до п’ятдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»

 ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.".........
 

 

Оффлайн megas

 • Moderator
 • F.КомандаКлуб цивилизованных рыболовов УкраиныЗолотой модераторF.Гид - Густера, КарасьF.Рекордсмен - Карп
 • Сообщений: 6420
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #2 : Сентябрь 11, 2011, 09:56:28 pm »
Я тоже читал эту ХРЕНЬ...другим словом не назовешь. Такое впечатление, что делать нашим избранникам больше нечего. Других проблем в стране нет.
 

 

Оффлайн Freshman

 • Клуб цивилизованных рыболовов Украины
 • Сообщений: 813
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #3 : Сентябрь 11, 2011, 10:48:01 pm »
Почему ХРЕНЬ? Очень даже не плохо. Да, согласен, что есть много вопросов требующих решения, но тут не могу не согласиться. В проекте что сказано? А сказано, следующее:
"Військовий та спеціальний формений одяг в колористиці «камуфляж»...затверджений нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України для службових осіб, що виконують покладені на них спеціальні обов’язки у сферах військової та правоохоронної діяльності, тощо."
Никого не буду обвинять, но хватит воровать одежду из частей и продавать рыбакам и охотникам.
Лично у меня только один вопрос к следующему:
"...форми одягу інших військових формувань..." - вот тут лишь бы не начали трактовать на все бока, все же, я подозреваю, что это про другие военные формирования Украины, а не международные.
P.S. недавно разговаривал с бывшими военными, так они вспоминали, что если проходишь мимо вечного огня, каждый военный должен был перейти на строевой шаг и отдать честь, а вот сейчас такого уже нет. Все, хватит, пусть хоть немного будет уважения к армии, к наследству наших дедов, отцов и братьев.
 

 

Оффлайн logger

 • F.Рекордсмен - Уклейка
 • Сообщений: 832
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #4 : Сентябрь 11, 2011, 11:12:08 pm »
Херь) без вариантов. Пусть попробуют доказать, что у меня комок имеет хотя бы какое-нибудь отношение к фасону форменной или военной одежки, ну кроме цвета. Про одежду других воинских формирований тоже интересно, и с Андреем соглашусь, что трактовок масса, но мнится мне, что господам страйкболистам магет быть плохо, ибо если нужно срубить бабла - то его срубят, повод то будет.
А вообще закон такой сырой, что не понимаю зачем его вносить вообще.
 

 

Оффлайн Stas

 • Клуб цивилизованных рыболовов УкраиныF.Рекордсмен - Подуст
 • Сообщений: 779
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #5 : Сентябрь 12, 2011, 09:11:41 am »
Захотят выполнения - будут щимить и за доказательствами не заржавеет.
Не захотят - будет как с пивасиком на улице. Типа и низя, но всем пох.

"Символіка об’єднань громадян, політичних партій та громадських організацій не повинна відтворювати державні чи релігійні символи..." - вот это уже интересно. Здаётся мне, что этот закон нужен к выборам будущим и камуфляжи здесь ни при чём. Нашли в партийной символике крестик или намёк на тризубец, или флаг - всё, пишите письма. Так можно 90% всех организаций закрыть.
 

 

Оффлайн megas

 • Moderator
 • F.КомандаКлуб цивилизованных рыболовов УкраиныЗолотой модераторF.Гид - Густера, КарасьF.Рекордсмен - Карп
 • Сообщений: 6420
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #6 : Сентябрь 12, 2011, 09:31:51 am »
ИМХО уважение к нашим отцам/дедам/прадедам совсем не в этом должно заключаться. Скорее всего в законе этом ну совсем другой истинный смысл, который нам не известен. А по простому...я иду в джинсах и свитере камуфляжном. И что? Меня оштрафуют? Зная нашу доблестную милицию - запросто. А если у меня однотонный костюм есть скажем израильской армии? За него тоже? А кроме того камуфляж сейчас - это тренд в моде. Шарфики/шапочки/брючки.

Сколько его уже продано? Сколько у людей...и что? Все выкинуть, потому что ХЗ легально это или нет. Бред полнейший, в стране достаточно ГЛОБАЛЬНЫХ проблем, которые не решаются. А мусолится всякая фигня, которая жизни людей не улучшит.
 

 

Оффлайн Alik

 • Клуб цивилизованных рыболовов УкраиныСеребряный модераторF.Рекордсмен - Плотва
 • Сообщений: 1859
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #7 : Сентябрь 12, 2011, 10:17:20 am »
идиоты.. но я не удивлен =)
 

 

Оффлайн Murzik

 • Клуб цивилизованных рыболовов УкраиныЗолотой модераторF.Гид - ОкуньF.Рекордсмен - Ротан, Окунь
 • Сообщений: 2064
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #8 : Сентябрь 12, 2011, 10:25:36 am »
Из этого роя ... мало что получится. Почти 50% сельского населения и строителей носит камуфляж, как спецовку, робу, так как дёшево и сердито. И сомневаюсь что какой то работяга будет читать эти законы.
 

 

Оффлайн logger

 • F.Рекордсмен - Уклейка
 • Сообщений: 832
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #9 : Сентябрь 12, 2011, 10:28:37 am »
Миша) а ты уверен, что наши поцы, с образованием церковно-приходской школы и званием старшОго сержанта, смогут идентифицировать форменную одежду израильской армии? :D Меня берут боооольшие сомнения.
 

 

Оффлайн megas

 • Moderator
 • F.КомандаКлуб цивилизованных рыболовов УкраиныЗолотой модераторF.Гид - Густера, КарасьF.Рекордсмен - Карп
 • Сообщений: 6420
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #10 : Сентябрь 12, 2011, 10:30:26 am »
:) Ну будут распечатки с собой возить и опознавать форму по каталогу. ИДИОТИЗМ короче говоря. Или если нет - пусть подробно расскажут нам зачем стране этот закон?
 

 

Оффлайн Dmitrij T

 • Клуб цивилизованных рыболовов Украины
 • Сообщений: 688
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #11 : Сентябрь 12, 2011, 01:42:31 pm »
Вот черт, а я Колмиковские зимние сапоги прикупил (камуфляж), буду зеленкой перекрашивать:lol:
Дыбилы!
 

 

Оффлайн lelok

 • Серебряный модератор
 • Сообщений: 1191
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #12 : Сентябрь 12, 2011, 09:09:16 pm »
А мну по барабану: имею право на ношение военной формы пожизненно..
 

 

Оффлайн logger

 • F.Рекордсмен - Уклейка
 • Сообщений: 832
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #13 : Сентябрь 12, 2011, 09:52:52 pm »
Леха поделись корочкой)
 

 

Оффлайн lelok

 • Серебряный модератор
 • Сообщений: 1191
  • Просмотр профиля
Re: про камуфляж...
« Ответ #14 : Сентябрь 12, 2011, 10:43:09 pm »
Удостоверение офицера запаса.. Корочка называется.. А вообще в этом законе скорее всего имеется ввиду военная форма с военной символикой: шевроны, погоны, и т.д.
 

 

Уточнить