Подсекай!

Рыбаку на заметку:

Рыбалка на карпа  •  Воблеры на щуку  •  Воблеры на судака  •  Приманки  •  Способы ловли леща  •  Ловля карпа  •  Воблер  •  Плотва весной

9-я встреча-фестиваль спиннингистов Ровенщины и Волыни

Автор: gorunuch
Медали: F.Гид - Окунь
Дата рыбалки:
17.10.2010
0793Комментариев: 825
 • Время рыбалки

  07:00 - 15:00

 • Облачность

  Ясно

 • Осадки

  Дождь

 • Направление ветра

  Северо-Восточный, 4.0 м/с

 • Фаза Луны

  Луна растущая

 • Температура воздуха

  +2°C ... +6°C

 • Температура воды

  +3°C ... +5°C

 • Атмосферное давление

  763 мм рт.ст.

 • Влажность

  99%

Не поймал ничего.

Текстовая заметка

Саня Транс подробно расписал, чтоб не повторяться...
Цитата:

Сообщение от trans

Завершився довгоочікуваний фестиваль, а ось завершення риболовного спінінгового сезону ні....
Ітак, по порядку.
Збір в 06.05 в Рівному. Поскільки я без транспорту, мене забирає Горинич (за що йому велика подяка) і ми, командою з чотирьох чоловік - Горинич, Я, Віктор (Спін) та Андрій, направляємся в Панталію. Дорога відмінна, настрій теж. Спілкуємся як завжди на риболовні теми, я роблю прогноз - сьогодня буде зловлено 5-6 щук, але вагою до 1 кг (як потім виявилося майже не помилився).
На заправці зустрічамся з Волинськими колегами (Віжанський Віталій, Максим Максимов, Ігор) і всі разом їдемо до водойми. Через деякий час підіїзжає Костя, який забрав Толіка а ще поїхав через Млинів і таким чином забрав Петю (Джеба) і Костю з Підгаєць. Ще через деякий час підїзжає Віктор Люшин (BONI). Поскільки все-таки фестиваль, не обумовлюємо умов змагання, а лише час збору (10.30) і старт.
Водойма знайома, улюблена. Стаю на пірс, чіткий заброс під очерети, легенька проводка з посмикуванням, покльовка в очікуваному місті і окунець грам на 60 в руках. Після недавніх останньо зловлених Шепельських мострів по 3 грами, рибка здається не просто трофейною, а гіганською. Ще декілька окунців і кльов стихає. Зміщуюсь вліво - ще декілька окунців. Підходить мій приятель Віктор Люшин, з яким разом пропрацювали 3 роки і часто разом їздили на рибалку, але останнім часом рідко бачились. Буквально з третього заброса Віктор впевнено ловить щуку на 740 грам. Поспілкувались декілька хвилин, і Віктор пішов далі шукати трофейну щуку. Підходить з правої сторони від мене Андрій і буквально з перших забросів витигує також щуку (правда меншу - 400грам). Все хлопці - досить. Я також вмію щуку ловити. Миттєво міняю жилку на шнур, вяжу флюрокорбоновий поводок, твістер 1,5" і бігом по пірсам шукати щучку. Помічаю не далеко як мальок атакує хищак, причому по руху малька видно, що це щука - точний заброс, другий - і очікувана щуча покльовка, приємний звук фрикціона (незатягнутого) і щучка на грам 100 на березі. Все час закінчився - збір біля будиночка сторожів. В мене в активі 10 окунів вагою 450 грам і щучка, яку Максим вдало випустив, у Віктора щука, підходить Петя - теж декілька окунів і щучка (думаю на грам 200), яка також була відпущена. В Андрія шука на 400 грам, Максим ловить 4 окуня, Костя приносить гарного окуня на 410грам, якого ловить на велику колебалку, другий Костя також ловить окуня.
В Горинича відірваний фабричний поводок та нереалізована щуча покльовка.
Спілкумся з Віктором, жартуємо що при змаганнях на вагу виграв би він, але по спортивній системі підрахунку - виграв би я. Тут появляється Віжанський Віталій (який не поспортивному ) запізнився і який тримає в руках 2 щуки по грам 700 і з десяток окунів. При чому, зі слів Віталія, в нього 4 (!) щучих сходи а одну щуку потримав близко 2 кг. Все - обидві системи підрахунки полетіли, Віжанський виграв :co_ol: .
Чистка рибу, трошки поспілкувались, поставили варитись уху. Фініш через 50 хвилин. Біжу на мілководдя (де ловив Віжанський), і на кожному пірсі ловлю по декілька окунів. Дають про себе знати бюджетні гачки і джигголовки. Маю з 5 сходів і стільки ж нереалізованих покльовок. На гачках економити непотрібно.
Біля мене знову ловить Віктор - якийсь шум і розпач - щука відкусила воблер, привязаний прямо на шнур. Віктор швиденько перевязує (на цей раз з повідком), заброс і щука на 1080грам на березі. Фініш.
В мене 9 окунів, в Віжанського 3 - :dan_ser: .
Смачна уха, приємна атмосфера і закриття фестивалю. Дякуємо Сергію за гостинність і чудові, власноруч ним виготовлені призи:
- наймолодший учасник - Максимом Максим (здається 13, можливо 14років)
- найбільше зловленої риби - Віжанський Віталій
- найбільша кількість хвостів(20) - Вронський Олександр
- найбільша щука (1080грам) - Люшин Віктор
- найбільший окунь (410грам) - Костя
- найстарший рибак і водночас найбільш поважний (див. репутацію даного форуму) а також людина, яка приклала найбільш зусиль джля організації цього фестивалю - Горинич (Андрій).
Всім дякую за приємну компанію, за це чудове дійство, яке відбулось, (ще раз наголошую) НА МОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ВОДОЙМІ :ya_hoo_oo: Вибачаюсь за можливі неточності звіту і можливо не врахував ще чиїсь результати.
Після завершення фестивалю, я залишився з Віктором Люшиним ще на декілька годин. Зловив трошки окунців, бачив як Петя Джеб підтягнув до пірса щуку на грам 800, але відсутність підсака не дозволила її зловити.
Рибалка вдалася на славу, але про закриття сезону (про яке я писав на початку повідомлення) говорити не приходиться. Чекаю вихідних і бігом в Панталію...От себя добавлю:
Огромное спасибо Сергею (Серждубно) за гостеприимность и УХУ (которая удалась на славу - сам съел 2 тарелки и еще детям взял баночку, настоящей Рыбацкой Ухи ).
Основной отчет Сашей написан, пару слов от себя:
Ставка была на взрослую щуку , приманки - Слайдеры, Хаски Джерк и кол*cenzored*. Но как оказалось рулит микруха , но микрушить не стал из принципа . И соответственно ничего не словил, только 2 невнятных тычка. Реально словить было утром - в камыше неоднократно наблюдал активность, но я в это время шпулял колебахи за средину ставка (отдельное спасибо попутному ветру и дождю который был не проливной ). Водоем хороший, но для меня чреватый потерями (хотя зацепов нет) - в прошлый раз расстегнулась застежка и утонул слайдер, в этот раз лопнул "магазинный" поводок (своих забыл наделать) и канула в бездну блесна Косадаку .
Даже призы были - мне достался модераторский молоток ...

Вот фотоальбом о встрече, а сюда парочку только:

Комментариев: 8Добавить комментарий
RadFox
 • 19.10.2010 19:08:17

Горинич, а чого це ти такий законспірований? Показ даних заблоковано користувачем! Когось боїшся чи стісняєшся? :) Думаю, що в Луцьку буду в кінці жовтня. Знаю там на Стиру місце одненьке з жерехом. А там до Рівного три локтя по карті.

gorunuch
 • 19.10.2010 12:06:13

Спасибо за оценку :). Думаем уже о 10-м по счету фестивале :)... RadFox, организация фестивалей освещается на форумах федераций рыболовного спорта и Ровенской и Волынской области - присоединяйтесь :)

Nils
 • 19.10.2010 11:56:50
 • Nils
 • Медали: F.КомандаКлуб цивилизованных рыболовов УкраиныЗолотой модераторF.Рекордсмен - Язь, ЩукаF.Эксперт - Фантастическая смекалка

Спасибо, Андрей! Молодцы!

jonik
 • 19.10.2010 07:57:59

Очень даже неплохой Фестиваль вышел! Спасибо за подробный отчет!)))))

RadFox
 • 18.10.2010 20:06:22

бліііін, я ж в Луцьку частенько буваю. А зараз взагалі коли захочу можу поїхати. І все думав, чи є щось таке у нас на Волині. Є. Бачу що є! Здорово!

megas
 • 18.10.2010 19:26:59

У нас тоже на Фтуре не сложилось с погодой. Но все как всегда решила компания. Спасибо за отчет :-)

gorunuch
 • 18.10.2010 18:24:59

Даа, уха была знатная - я еще сушеных белых грибов взял с собой... Но погодка была еще та - почти не прекращающийся мелкий дождь - знал бы вайдерсы взял бы, хотя через каждых 20 метров там мостики (всего около 130 шт.). Но атмосферы это не испортило :)

logger
 • 18.10.2010 16:29:49

Вот это я понимаю фестиваль рыбалки. А вид юшки вызвал повышенное слюноотделение :)

Уточнить